Hakkımızda

Psikoeklektik ekibi olarak biz kimiz?

Psikoeklektik ekibi bir grup üniversitelerin Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanından mezun olmuş veya olacak bir grup araştırmacı gönüllü genç tarafından oluşturulmuş bir websitesidir. Ekibimiz şimdilik 6 kişiden oluşmakta ve bu sayı ileride daha da çoğalacağı ümidiyle devamlı olarak üreticiliğimizi sağlamaya çalışıyoruz.

 

Psikoeklektik ekibi olarak hedeflerimiz nelerdir…

Yapacağımız çalışmalarla kişisel ve mesleki bilgilerimizi akademik yazılar eşliğinde geliştirmek , ruh sağlığı alanında çalışanların ihtiyaç duyduğu kategorilerde araştırmalar yapıp elde ettiğimiz bilgileri paylaşmak , psikoloji ve ruh sağlığı alanı dışındaki kişilerin yayınladığımız bilgiler bütününden faydalanmasını sağlamak olup psikoloji alanına katkı sağlamaya çalışmaktır.

 

Psikoeklektik’e yazarlık başvurusu…

Oluşturmak istediğimiz özgün yazılar bütününde eğer bu serüvende veya bu bilimsel mecrada bende size yardımcı olabilirim, kendimi bu noktada yeterli görüyorum, bu bahsettiğiniz alanlara benimde merakım var diyorsanız ve ciddi bir çalışma temponuzun olduğuna inanıyorsanız bize yazarlık başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yazarlık başvurusu için: webmaster@psikoeklektik.com adresine;

  • kendinizi kısaca tanıtan bir yazı
  • eğitim durumunuz
  • ilgi alanlarınız
  • başvuru nedenleriniz hakkında bize mail gönderebilirsiniz.